قانون جذب عشق

 

جذب عشق به عنوان یک حسّ بسیار فوق العاده از نیاز های اصلی روح و جسم انسان به شمار می رود. در یک تعریف مشهور از عشق می توان به نکته های فوق تاثیرگذاری دست یافت. در این تعریف عشق اینگونه معنا پیدا می کند. " عشق محبت شدیدی نسبت به دیگری است که در رابطه ای خویشاوندی با آن احساس نمی گردد. عشق ناشی از جذابیت هایی است که منشا جنسی، عاطفی و احساسی دارند "

همراه با یادا باشید ...

 

قانون جذب عشق، قانونی نامرئی و نانوشته است. قانونی که نمی توان در هیچ کتاب ویژه ای آن را یافت و یا به تدریس اصول آن در دانشگاه های جهان پرداخت. انسان های ناچار به دوست داشتن یا دوست داشته شدن هستند.

ناچارند، چرا که در صورت عدم دوست داشتن یا دوست داشته شدن، خلاء های بسیار مهمی را در زندگی تجربه خواهند کرد. ایجاد پیوند هایی عمیق میان افراد، تعریفی ویژه از عشق را ارائه می دهد.

شاید در یک تعریف بسیار کلی، بتوان عشق را حاکم جهان دانست. عشق ورزیدن احساس تنهایی فرد را جبران می کند، احساسی که در صورت کتمان آن، می توان شاهد نواقص بسیار زیادی در دوره های مختلف زندگی بود.

معمولا عشق تنها دلیل زنده ماندن و زندگی کردن به معنا واقعی کلمه است. دلیلی که در صورت حذف آن به هر علت، دیگر نمی توان اثری از زندگی کردن آدمیان یافت. به عبارت دیگر، جذب عشق به معنا جذب انرژی برای زندگی و بقا است.

عشق ترکیب دو موجود با یکدیگر است. ترکیبی که فرصت های متعددی را پیش روی آن ها قرار می دهد، فرصت هایی برای رسیدن به موفقیت، فرصت هایی برای دستیابی به اهداف اقتصادی، فرصت هایی برای دوست داشتن و دوست داشته شدن که هر یک در نوع خود کاملا حیاتی و ضروری اند.

 

قانون جذب عشق چیست؟

 

قانون جذب عشق، یکی از حساس ترین قوانین بشری است. البته این قانون صرفا شامل انسان ها نخواهد شد. بلکه تمامی موجودات زنده از این قانونِ نانوشته و نامرئی به شکلی عجیب تبعیت می نمایند.

شاید اصلی ترین علت تبعیت از قانون عشق، بازخورد های فوق العاده این قانون در زندگی است. تبعیت از قانون جذب، شرایطی متفاوت را برای رشد عشق ایجاد می نماید. پیروی از این قانون نانوشته، به انسان در جذب درست ترین فردِ ممکن، کمک خواهد کرد.

یکی از مهم ترین پارامتر هایی که در حوزه قانون جذب می توان به آن اشاره کرد، جایگزینی احساسات است. جایگزینی احساسات منفی به جای احساسات مثبت، نکته قابل توجهی است که می تواند مسیر زندگی یک فرد را به شکلی شگفت انگیز تغییر دهد.

اگر به عنوان یک محقق، تحقیقات خود را در زمینه تاثیرات منفی عشق آغاز کنید، قطعا با شکستی بسیار جدی رو به رو خواهید شد. شما هرگز نمی توانید مبدع یک فکر یا نگرش منفی در رابطه با عشق (عشق حقیقی) باشید.

نیاز ضروری ذهن به عشق، اصلی ترین علت وابستگی روح به عشق است. ذهن همواره هم چون کودکی بسیار کم سن و سال، به دنبال راهی برای پرواز به سمت و سوی عشق است. راهی که می توان آن را در عبارت قانون جذب به بهترین شکل ممکن ترسیم نمود.

 

تمرین مهم ترین اصول جذب عشق

 

تمرین مهم ترین اصول جذب عشق

 

مکانیسم فوق العاده پیچیده ذهن یک انسان، سُکّان هدایت هر نوع رفتاری را بر عهده دارد. مکانیسمی که همواره برای دوری از مرگ و انزوا، برنامه ریزی های متعددی را شکل می دهد. جذب عشق برای فرار از مرگ، تعبیری نادرست نیست!

انسان ها معمولا تلاش می کنند تا از حرکت در جهت خلاف عقاید یک گروه از آشنایان، دوستان و اقوام جلوگیری کنند. حرکت در خلاف جهت، معنایی جز تنهایی و انزوا نخواهد داشت. به همین علت انسان ها عموما با تنهایی رابطه خوبی ندارند.

از مهم ترین اصول جذب عشق، تمرکز بر روی افکار مثبت است. افکار مثبت، عملکرد ساختمان ذهن را مدیریت خواهند کرد و این به معنا ورود در دنیایی فوق العاده است. تمرکز بر افکار مثبت، به صورت جدی و نه صرفا کلیشه ای، با گذشت زمان به یک عادت جدی تبدیل خواهد شد.

عشق حس عمیقی است که برای خلق آن طی نمودن یک راه دشوار، قطعی است. آشنایی با قانون جذب عشق، تنها راهی است که به واسطه آن، طی نمودن مسیر های دشوار، ساده تر خواهد شد.

انسان موجودی زنده است، موجودات زنده احساس دارند و عشق مهم ترین احساسی است که انسان ها در طول زندگی آن را تجربه می کنند. در بین تمامی قوانین نانوشته، قانون جذب، به ویژه قانون جذبِ عشق، تاثیرگذاری فوق العاده ای در زندگی انسان ها دارد.

گاهی برای دستیابی به اهداف بزرگ یا حتی کوچک، تنها یک ترکیب جادویی کافی است. با کنار هم قرار گرفتن احساسات و تفکر، در بهترین حالتِ ممکن می توان شاهد جذب تمامی خواسته ها و تمایلات بود.

یکی از مهم ترین ویژگی های ذهنِ انسان، قدرت کنترل و تسلط بر رفتار ها و باور ها است. کنترل رفتار ها و احساسات خوب توسط ذهن ناخودآگاه، دقیقا همان چیزی است که با پیروی از آن می توان به نتیجه ای دلخواه دست یافت.

 

همچنین بخوانید: روشهای متقاعد کردن و تسلط بر دیگران برای انجام خواسته هایمان

 

10 قانون واقعی برای جذب عشق!

 

عشق تنها خواب و خیال نیست. یک رویای شیرین و دست نیافتنی نیست. رابطه ای جادویی و حیرت انگیز، اما غیر ممکن نیست. عشق واقعیتی است که برای رسیدن به آن می توان از قانونی نانوشته به نام قانون جذب عشق، کمک گرفت.

قبل از هر اقدام یا آرزویی، ذهن خود را پاک کنید. ذهن خود را هم چون یک کاغذ سفید، از هر آنچه تا به امروز به آن اندیشیده اید، پاک کنید. توجه داشته باشید که انتخاب شریک زندگی هیچ شباهتی به انتخاب منو غذایی یک رستوران ندارد.

ازدواج با فردی که دوستش دارید، جذب یک فردِ خاص و یا علاقه مند کردن یک انسان، دقیقا همان چیزی است که قانون جذبِ عشق را به یک فانوس دریایی برای کِشتی آرزو ها تبدیل می کند.

شما قادر نیستید بار ها و بار ها انتخاب خود را تغییر دهید. خیلی خوب به این موضوع فکر کنید، پس از فکرِ بسیار و گرفتن تصمیمِ درست، حالا نوبت به بررسی گام هایِ واقعی و قطعیِ قانونِ جذبِ عشق می رسد.

 

  1. از قید و بند خواسته ها و احساسات منفی رها شوید.
  2. سپاسگذاری را تمرین کنید.
  3. به زندگی ساده نگاه کنید.
  4. نویسنده داستان زندگی تان باشید.
  5. معمارِ هنرمندِ زندگی خودتان باشید.
  6. لیست کاملی از احساسات، عواطف، علایق و عادات خوبِ خود تهیه کنید.
  7. ویژگی های ظاهری فردِ مورد علاقه تان را یادداشت کنید.
  8. جسارت رو به رو شدن با حقایق را در خود پرورش دهید.
  9. تمرکز خود را روی موضوعِ اصلی محدود کنید.
  10. با ضمیر ناخودآگاه تان آشتی کنید.

 

همچنین بخوانید: 15 ترفند تاثییر گذار برای جذابیت بیشتر شما

 

احساسات منفی را برای همیشه رها کنید

 

رها شدن از احساسات منفی و به عبارتی ترک افکار منفی که در ذهن به صورت خواسته یا ناخواسته ایجاد می شوند، مهم ترین قدم در راه رسیدن به اهداف بزرگ در زندگی از جمله عشق است.

به طور کلی می‌توان گفت هر فکری در ذهن، انرژی را از خود ساطع می کند. انرژی های منفی موجب بازگشت نتایج منفی به شخص در زندگی می شود. عبارت کوتاهی در رابطه با قانون جذب عشق وجود دارد که در این عبارت می توان احساسات و عواطفِ مثبت را به عنوان یک شاه کلید معرفی نمود.

 

همچنین بخوانید: 10 راز شگفت انگیز برای زیبایی صورت بانوان

 

سپاسگذار داشته هایتان باشید

 

سپاسگذار داشته هایتان باشید

 

سپاسگزاری نتیجه ای جز مثبت اندیشی، رفع افکار منفی و در نهایت جذب عشق را به دنبال ندارد. قدرت شگفت انگیز شکرگزاری و قدردانی در زندگی باعث جذب بهترین اتفاقات از جمله جذب عشق می شود.

برای تمرین چگونگی سپاسگزاری باید مسیر عشق و آرامش را در پیش گرفت. سپاسگزاری از ترفند های اصلی و مهم در قانون جذب عشق شناخته می شود.

سپاسگزار نه تنها در رسیدن به آرامش و موفقیت بلکه در حذف استرس ها و ضعف های فردی موثر است.

 

همچنین بخوانید: افکار چگونه مثبت داشته باشیم؟

 

نگاه خود را به زندگی تغییر دهید

 

تغییر نگاه به زندگی در عین سادگی می تواند مسیر متفاوتی را برای انسان رقم بزند. تغییرات در زندگی به صورت آگاهانه اتفاق می‌افتد و با نگاه مثبت به این تغییرات قطعاً می‌توان شاهد چهره جدیدی از زندگی بود.

برای شروع تغییر نگاه به زندگی، رعایت برخی تکنیک های ساده می تواند نقش موثری در این مسیر داشته باشد. تغییر نگاه به زندگی مانند طی کردن یک مسیر بسیار طولانی در زمانی بسیار کوتاه است.

 

همچنین بخوانید: چگونه تغییر کنیم و به موفقیت برسیم؟ تغییر زندگی و شخصیت

 

نویسنده زندگی خود باشید

 

نویسندگی شغل عجیبی است که برای موفقیت در آن باید هر روز و هر دقیقه کلماتی جدید را خلق کرد. برای جذب عشق باید نویسنده زندگی خود باشید. نویسنده ای که از مهارت بالایی برخوردار است و اشراف خوبی بر همه چیز دارد.

کسی که بهتر می نویسد، زندگی بهتری دارد. داستان های زندگی افراد متفاوت اند و هر کس که نویسنده بهتری باشد، در مسیر جذب عشق موفق تر خواهد بود.

 

همچنین بخوانید: 10 نکته مهم در تصمیم گیری

 

معمار و سازنده زندگی باشید

 

برای جذب عشق باید معمار بودن را تمرین کنید. اگر بتوانید هم چون یک قهرمان، زندگی خود را مدیریت کنید به شاهکار فوق العاده ای خواهید رسید. آرزوها، موقعیت ها، خستگی ها و نقاط ضعف خود را هم چون یک معمار طرحی و مدیریت کنید. در طول مسیر جذب عشق بر میزان پیشرفت کار نظارت داشته باشید.

 

همچنین بخوانید: چگونه فن بیان خوبی داشته باشیم؟ 

 

از علایق و عواطف خود یک لیست تهیه کنید

 

فهرست کاملی از علایق شخصی، احساسات، عواطف، هیجانات و ترس های خود تهیه کنید. این روش یکی از ۵ تکنیک اصلی در قانون جذب موفقیت و جذب عشق شناخته می‌شود.

با این روش می‌توانید به بهترین حالت ممکن خود را بشناسید و در طول این مسیر شناخت با بهترین اتفاقات از جمله جذب عشق مواجه شوید.

 

همچنین بخوانید: چگونه بهترین خودمان باشیم؟ موفقیت در زندگی

 

ویژگی های ظاهری فرد مورد علاقه تان را یادداشت کنید

 

ویژگی های ظاهری فرد مورد علاقه تان را یادداشت کنید

 

در طول مسیر جذب عشق ویژگی های ظاهری فرد مورد علاقه تان را یادداشت کنید. هر روز به تکمیل شدن این فهرست کمک کنید. در نظر داشته باشید که ویژگی های شخصیتی در کنار ویژگی های ظاهری باید مورد توجه قرار گیرند.

در مسیر عشق به جذب مرد یا زن دلخواه باید توجه کرد. بنابراین غرق شدن در ویژگی های ظاهری قطعاً با نتیجه خوبی همراه نیست. این در حالی است که توجه به تمامی ابعاد ظاهری و شخصیتی می تواند با بهترین نتیجه در قانون جذب عشق همراه باشد.

جسارت شنیدن حقیقت و رو به رو شدن با واقعیت را داشته باشید.

جسارت شنیدن حقیقت و روبرو شدن با آن یکی از وقایع تلخ یا گاهی شیرین محسوب می شود. جرأت روبرویی با این حقیقت تلخ یا شیرین یکی از 7 راز مهم برای پیشرفت در زندگی است.

افراد باهوش همواره احتمالات ضعیف را هم در نظر می گیرند. بنابراین برای موفق شدن و جذب عشق باید جسارت مواجه شدن با برخی وقایع از جمله شنیدن کلمه " نه " را داشت.

 

همچنین بخوانید: بهترین راه های افزایش اعتماد به نفس و علائم کمبود اعتماد به نفس

 

بر روی موضوع اصلی یعنی جذب عشق تمرکز کنید

 

حواس خود را تنها روی جذب عشق متمرکز کنید. فقط به این موضوع فکر کنید و تمامی پیش نیاز های لازم برای رسیدن به هدف را فراهم نمایید.

حواس خود را به بحث های متفرقه ندهید، چرا که با این کار می توانید مراحل قانون جذب عشق را در سریع ترین زمان ممکن طی نمایید.

 

همچنین بخوانید: قوانین، آموزش و نمونه هدف گذاری

 

با ضمیر ناخودآگاهتان حرف بزنید

 

قدرت مذاکره با ضمیر ناخودآگاه خود را دست کم نگیرید. با ضمیر ناخودآگاهتان آشتی کنید، آن را بشناسید و بر قدرت آن تکیه کنید. باید باور داشته باشید که ضمیر ناخودآگاهتان بهترین مسیر را برای شما رقم خواهد زد.

 

شانس موفقیت چه کسانی در جذب عشق بیشتر است؟

 

آیا شما می دانید که به دنبال چه چیزهایی هستید؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است، قطعا شانس موفقیت تان در اجرا دقیق قانون جذب عشق بیشتر خواهد بود. تجسم برخی از واقعیت ها، صرفا نیازمند لمس آن واقعیات نیست.

گاهی بدون وجود فیزیکی یک شخص یا یک شیء هم می توان به ساده ترین شکل ممکن، حضور را تجسم نمود. ایجاد یک فضا رویایی (روحانی) و غیر قابل وصف، کمک خواهد کرد تا شما شانس موفقیت بیشتری بر اساس قانون جذب عشق داشته باشید.

 

نتیجه‌گیری :

آیا به شانس معتقد هستید؟ آیا از قانون عشق چیزی می دانید؟ آیا خیال وصف انگیز عشق برای شما جذابیت دارد؟

این سوالات و ابهامات بسیار زیاد دیگری در رابطه با عشق می تواند شما را به یک مقصد نهایی فوق العاده متفاوت نزدیک نماید. قانون جذب عشق تمام آن چیزی است که برای وصال به معشوق نیازمند آن خواهید بود.

اما فراموش نکنید که شما به فراموش کردن گذشته احتیاج خواهید داشت. یک کاغذ با نوشته های پررنگ قطعا مناسب نویسندگی نیست. از این رو با حذف تمامی خاطرات و وقایع تلخ یا حتی شیرین در گذشته، می توانید به استقبال شرایطی ویژه از منظر عاطفی بروید.

 

مقالات پیشنهادی یادا: 

15 راهکار تاثیر گذار برای کاهش استرس و اضطراب

رفع خجالتی بودن با نکات تاثیر گذار از بین بردن خجالت

25 روش برای افزایش فالوور واقعی رایگان برای اینستاگرام

افسردگی چیست؟ تعریف، علائم و درمان افسردگی

کاریزما چیست؟ چطور کاریزماتیک شویم 

11 راه طبیعی برای تقویت موی سر